Notice: Undefined index: options in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Nowoczesne projekty dla domu | Opal Wrocław Sp. z o.o.

Dla domu

Twoja wizja i marzenie, nasz projekt i realizacja

Nasi Klienci to ludzie z marzeniami. O nowoczesnym designie budynku, o domu pełnym światła, całorocznej oranżerii czy świetlikach tuż nad łóżkiem. To ludzie, dla których ważny jest każdy szczegół: estetyka projektu, szybkość realizacji, bezbłędność i efekt końcowy – taki, który osiągnięty raz, nie zawiedzie, będzie na lata. To ludzie, którzy szukają indywidualnych rozwiązań, dla których sklepowy standard to zdecydowanie za mało, a firma garażowa założona rok temu to ryzyko, które jest zbyt duże. W Opal potrafimy sprostać oczekiwaniom. Robimy to każdego dnia!

producent drzwi aluminiowych wrocław

Drzwi podnoszono przesuwne

Szklane, eleganckie, otwarte na przestrzeń – drzwi podnoszono przesuwne to obecnie chyba najpopularniejsze rozwiązanie do naszych tarasów i balkonów. Aluminium, z którego korzystamy, w połączeniu z naszym doświadczeniem, wiedzą i możliwościami, pozwala stworzyć drzwi niemal dowolnej wielkości, z efektownym przeszkleniem, bez strat ciepła. 

Wybierz drzwi podnoszono przesuwne projektowane dla Twojego domu. Nowoczesne, komfortowe i na lata.

Drzwi podnoszono przesuwne

Systemy cienkoprofilowe​

Systemy cienkoprofilowe

Systemy cienkoprofilowe to nowoczesność, to unikalny system, to okna i drzwi przesuwne, które nie mają ograniczeń. Jeśli szukasz tylko najlepszych rozwiązań – to polecamy, bo warto. I potrafimy to udowodnić. 

Systemy cienkoprofilowe to po prostu nowoczesność, która niedługo będzie standardem.

Fasady i świetliki

Marzy Ci się dom, w którym jedna ściana jest cała ze szkła? A może świetlik nad łóżkiem w sypialni, nad wanną czy prysznicem to coś, co zawsze podobało Ci się w projektach? Nasza propozycja to indywidualne wymiary, indywidualny projekt i indywidualne podejście. I wiemy, że właśnie tego potrzebujesz.

Fasady szklane i świetliki to rozwiązania, które są często zamawiane przez naszych klientów. Dołącz do nich. 

Fasady i świetliki​

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe – do zabudowy tarasu czy oranżerii to piękny efekt, to korzystanie z ogrodu przez cały rok, to salon z otwarciem na przestrzeń. Postaw na rozwiązanie, które oddaje Twoją wizję, a do tego nie ma sobie nic do zarzucenia pod względem izolacji termicznej. Za nami kilkadziesiąt takich projektów. 

Systemy przeciwsłoneczne

Rolety, żaluzje, powłoki selektywne – zamawiając u nas okna, możesz liczyć na pełną ofertę, która obejmuje sprawdzone produkty wyłącznie najlepszych marek. To szybszy montaż, spójna realizacja i współpraca z jednym podwykonawcą, który koordynuje Twój projekt od początku do końca.

Systemy przeciwsłoneczne

Cena?

Cena? Nie jesteśmy najdrożsi na rynku, zdecydowanie nie należymy też do najtańszych. Mamy jednak doświadczenie, umiejętności i zaplecze, które pozwalają realizować każdy projekt, które potrafi ustrzec od błędów, od strat ciepła, od wadliwej konstrukcji: w końcu budujemy również największe biurowce.
Dlatego, jeśli nie chcesz wybierać dwa razy, nie możesz pozwolić sobie na fuszerkę, nie masz czasu i po prostu chcesz mieć pewność: polecamy się do tego zadania.

I to jest właśnie oferta, którą mamy dla Ciebie.

Masz pytania, wizję, potrzebujesz wyceny? Wystarczy jeden krok!