Notice: Undefined index: options in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Aluminiowe systemy przesuwne | Zabudowy balkonów

Systemy przesuwne najwyższej jakości

Systemy przesuwne przeznaczone do wykonywania zabudów balkonów, jakie oferujemy naszym klientom, są wykonane z najwyższej klasy aluminium i pochodzą od renomowanych producentów. Aluminium doskonale nadaje się do produkcji stolarki, gdyż charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Jest odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz odkształcenia, dzięki czemu wykonane z niego wąskoprofilowe systemy przesuwne nie ulegają deformacjom. Prezentują się nienagannie przez długie lata, zapewniając wnętrzom maksymalne doświetlenie, a domownikom odpowiedni komfort termiczny i akustyczny. Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych systemów wąskoprofilowych:

  • Aluprof MB-Skyline,
  • Yawal MoreView,
  • Schüco Panorama.

Dzięki nim wnętrza zyskują panoramiczny widok na otoczenie i mają zagwarantowaną największą ilość światła naturalnego. Te innowacyjne systemy przesuwne sprawią, że każdy budynek stanie się oryginalny, a jego wartość inwestycyjna wzrośnie. Doskonale komponują się z minimalistycznymi projektami architektonicznymi. Wąskoprofilowe systemy przesuwne to także oszczędność przestrzeni mieszkalnej, gdyż w pozycji otwartej skrzydła nie zajmują miejsca wewnątrz pomieszczeń. Oferowane przez nas systemy nie tylko zachwycają swoim wyglądem i transparentnością, ale są również bardzo komfortowe, bezpieczne oraz efektywne energetycznie. Te wielkogabarytowe przeszklenia zatrzymują ciepło w środku domu nawet przy największych mrozach.

Czym charakteryzują się wąskoprofilowe systemy przesuwne z naszej oferty?

System wąskoprofilowy MB-Skyline to nowoczesne wielkogabarytowe drzwi przesuwne. Wyróżnia się niezwykłą lekkością oraz wysoką estetyką. Składa się z bardzo wąskich profili, dzięki czemu wnętrza mają zapewniony panoramiczny widok na świat zewnętrzny. Wąski słupek, płytka ościeżnica i całkowicie niewidoczne profile skrzydeł drzwi to znaki rozpoznawcze MB-Skyline. Konstrukcja ta pozwala na bezszelestne przesuwanie nawet największych elementów bez konieczności używania dużej siły. W tym systemie można wykonać konstrukcję o maksymalnej wysokości nawet 4 metrów.

Drzwi balkonowe MB-77HS to nowoczesne balkonowe drzwi podnoszono-przesuwne. Można je stosować zarówno jako rozwiązanie łączące pokoje albo ogród zimowy ze światem zewnętrznym, jak i efektowne oraz komfortowe wyjście na balkon, taras czy bezpośrednio do ogrodu. Zapewniają wnętrzom płynne połączenie z otoczeniem, gdyż, gdy są otwarte, nie zajmują miejsca wewnątrz pomieszczenia. Ich profile są niezwykle smukłe i wytrzymałe, dzięki czemu można z nich skonstruować drzwi o wysokości do 3,24 m i szerokości do 3,3 m. W tym systemie można wykonać również drzwi narożne z ruchomym słupkiem. To świetna propozycja dla domów jednorodzinnych, luksusowych apartamentów czy hoteli.

System MoreView to wielkogabarytowe drzwi przesuwne o bardzo cienkich profilach, które są schowane w posadzce, ścianach oraz suficie. Można w nim wykonywać drzwi o maksymalnej wysokości 4 m. Innowacyjnym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest zastosowanie statycznego słupka, dzięki któremu można tworzyć całe ciągi przeszkleń stałych oraz możliwość wykorzystania całoszklanego narożnika, który umożliwia łączenie takich przeszkleń pod dowolnym kątem. To idealna propozycja dla nowoczesnego budownictwa, ponieważ łączy w sobie wysoką estetykę i wygodę użytkowania. System wyposażony jest m.in. w zabudowę bezprogową i system odwodnienia liniowego zintegrowanego z ościeżnicą.

System Schüco Panorama zapewnia nowoczesnym wnętrzom najlepszy i najbardziej panoramiczny widok na otoczenie. To cienkoprofilowe drzwi przesuwne, które zapewniają wnętrzom maksymalne doświetlenie światłem naturalnym i płynnie łączą je ze światem zewnętrznym. Niewidoczne ościeżnice i wąskie profile tworzą wspaniałe wielkoformatowe przeszklenia najwyższej jakości.