Notice: Undefined index: options in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Drzwi zewnętrzne z aluminium Wrocław: solidne i wytrzymałe

Drzwi zewnętrzne

Aluminium to materiał, który wprost idealnie nadaje się do produkcji drzwi zewnętrznych. Wyróżnia się wysoką trwałością oraz wytrzymałością, jest również odporny na odkształcenia, dzięki czemu aluminiowe drzwi nie ulegają deformacjom. Wielką zaletą aluminiowych drzwi zewnętrznych jest także ich niewielka masa, a także bezpieczeństwo, czyli podwyższona odporność na włamanie. Drzwi aluminiowe z profili termoizolowanych zapewniają wysoki komfort termiczny, gdyż nowoczesne technologie produkcyjne zastosowane do ich wytwarzania umożliwiają uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła. Doskonale izolują wnętrze budynku zarówno od chłodu, jak i od hałasu zewnętrznego świata.

Do jakich budynków pasują aluminiowe drzwi zewnętrzne?

Aluminiowe drzwi zewnętrzne, których produkcją się zajmujemy, pasują do różnych stylów architektonicznych. Świetnie sprawdzają się jako dopełnienie nowoczesnych projektów, ale pasują także do budynków w stylu minimalistycznym czy klasycznym. Zewnętrzne drzwi aluminiowe mogą zostać wyposażone w duże przeszklenia bez ryzyka strat ciepła, dzięki czemu wnętrze budynku zyskuje dodatkowe źródło naturalnego doświetlenia.

Drzwi aluminiowe odznaczają się nowoczesnym designem oraz wysokimi walorami estetycznymi. W zależności od potrzeby można je polakierować na różne kolory, wykorzystując do tego technologię lakierowania proszkowego, w tym także stosując lakiery specjalne lub dodatkowe powlekanie folią, dzięki której będą wyglądały, jakby były zrobione np. z drewna. Aluminium jest lekkie, ale o wiele sztywniejsze niż drewno, dlatego drzwi z niego wykonane mogą być stosowane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym, gdzie są o wiele intensywniej eksploatowane.