Notice: Undefined index: options in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Opal Wrocław – certyfikowany producent z zespołem specjalistów

O nas

Mamy za sobą ponad 20 lat doświadczenia na rynku, mamy zespół kilkunastu specjalistów, mamy rozbudowane zaplecze technologiczne, które pozwala nam współtworzyć każdą inwestycję, bez względu na jej rozmiar. Mamy też grono zadowolonych klientów, jasne zasady współpracy i projekty, którymi możemy chwalić się z dumą. Problemy logistyczne, technologiczne, nowe rozwiązania, których nie miał jeszcze nikt inny? Wybierz firmę, na której możesz polegać, firmę, która w razie kłopotów nie wzruszy ramionami, która ma możliwości i potrafi z nich skorzystać. Po prostu.

Nie stać Cię na tymczasowe rozwiązania?
Szukasz partnera, a nie podwykonawcy?
Lubisz mieć pewność?

Jeśli szukasz firmy, która nie tylko daje pewność realizacji, ale i taką, za którą stoją po prostu ludzie i to tacy, z którymi łatwo się dogadać – zapraszamy na spotkanie. Chętnie porozmawiamy o Twojej inwestycji.

Jesteśmy certyfikowanym producentem

Jesteśmy certyfikowanym producentem drzwi ognioodpornych i dymoszczelnych na systemach Aluprof i Schüco. Zakres certyfikacji:
– drzwi zewnętrzne w systemie Aluprof MB-78 EI

– drzwi i okna zewnętrzne w systemie Aluprof MB-86 EI

– drzwi wewnętrzne w systemie Aluprof MB-78 EI (rynek polski)

– drzwi wewnętrzne w systemie Aluprof MB-60E EI (rynek polski) 

– drzwi wewnętrzne w systemie Aluprof MB-45D (rynek polski)

– drzwi wewnętrzne w systemie Schüco ADS 80 FR 30 (rynek niemiecki)

– drzwi wewnętrzne w systemie Schüco ADS 80 FR 60 (rynek niemiecki) 

Wykonujemy także ognioodporne fasady słupowo-ryglowe, świetliki dachowe i ściany zewnętrzne i wewnętrzne zgodnie z dokumentacją walidacyjną (klasyfikacje / KOT / ETA).

Misja

Odtwórz wideo

Misja

W Opal od początku chcieliśmy na poważnie. Nie zaczęliśmy od garażu i jakichś tam uprawnień, nie zaczęliśmy od małych projektów, od pracy teścia z zięciem – postawiliśmy na firmę, która od początku zainwestowała w zespół specjalistów i inżynierów, w park maszynowy i najnowsze technologie, jakie stosuje Europa i 

świat. Naszą misją jest ciągły rozwój – właśnie dlatego jesteśmy otwarci na projekty, których nie podejmuje się nikt inny.

Drugi filar, taki nasz wewnętrzny, to tworzenie firmy, w której pracuje się z przyjemnością. W dobrej atmosferze, za odpowiednim wynagrodzeniem, z możliwością rozwoju oraz taką, która zawsze jest na bieżąco z technologiami i usprawnieniami, która może zaproponować Klientom coś więcej. To się nam udaje - i jesteśmy z tego dumni.

Nasze możliwości to nie pusty slogan

Certyfikat członkostwa Niemieckiej Izby Budowlanej

Budujemy w Polsce, budujemy też za jej granicami – przede wszystkim w Niemczech. Mamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, aby wykonywać swoją pracę na tym wymagającym i konkurencyjnym rynku, do którego chcemy wnieść nową jakość i nowy poziom obsługi klienta.

Pozwolenie na produkcję konstrukcji ognioodpornych na rynek niemiecki

Jeśli zastanawiałeś się, czy mamy i czy możemy – śpieszymy z odpowiedzią: trzy razy tak! To pozwolenie to otwarte drzwi do skorzystania z naszych umiejętności i konkurencyjnej oferty. Wybierz jednych z najlepszych, wybierz firmę, na której można polegać. 

Nagrody i wyróżnienia

Opal Wrocław jest laureatem wielu branżowych nagród i wyróżnień. Za wszystkie bardzo dziękujemy, ze wszystkich jesteśmy dumni. Lubimy przeskakiwać oczekiwania.

Partnerzy

Logo aluprof
schuco
yawal
reynaers
pilkington
Logo guardian glass
producent drzwi aluminiowych wrocław
Euroglas logo

Pracowaliśmy przy największych inwestycjach w Polsce i za granicą.

Porozmawiajmy o Twojej.