Notice: Undefined index: options in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
Ogrody zimowe: konstrukcja z aluminium i szyby zespolone

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe to idealne miejsca dla wszystkich miłośników roślin. Taka przeszklona przestrzeń może stać się przedłużeniem salonu, znacznie go powiększając, domowym ogrodem albo pełną słońca jadalnią czy miejscem relaksu. Wielkie przeszklenia zapewniają maksymalne doświetlenie wnętrza, dzięki czemu rośliny bujnie rosną i obficie kwitną, a domownicy mogą naładować się pozytywną energią.

Jak tworzymy ogrody zimowe?

Jeżeli marzy Ci się ogród zimowy, zgłoś się do nas! Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu konstrukcji. Każdy ogród zimowy powstaje na indywidualne zamówienie klienta. Jego konstrukcja jest projektowana zgodnie z jego oczekiwaniami oraz potrzebami. Szkielety naszych ogrodów zimowych powstają z aluminium, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na korozję oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. W projekcie uwzględniona jest odpowiednia wentylacja, dzięki której komfortowo można korzystać z tej przestrzeni o każdej porze roku. Wstawiane są również okna uchylne sterowane mechanicznie albo elektrycznie.

Ważnym elementem są także szyby. Przy tworzeniu ogrodów zimowych korzystamy z zespolonych szyb o zwiększonych właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu w ich wnętrzach jest zawsze ciepło i przyjemnie. Dodatkowo stosujemy szyby z powłokami selektywnymi, dzięki czemu możemy dobrać szkło odpowiednio do nasłonecznienia i wytworzyć we wnętrzu ogrodu optymalną, komfortową przestrzeń bez nadmiernego nagrzewania i strat ciepła.